Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Żywiec - Oferty sprzedaży i najmu

29 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

639 000 zł85,64 m² 7 461,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie w Żywcu przy ul. Wesołej 30. Prezentujemy komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,64 m2 , zlokalizowane w kameralnym budynku z 2011 roku. W całym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

949 000 zł123 m² 7 715,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Szukasz przestrzeni i komfortu domu, ale bez obowiązków związanych z jego utrzymaniem? Marzysz o miejscu, w którym wszystko, co potrzebne do codziennego życia, znajduje się tuż za.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47,50 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Żywiec - wyjątkowe mieszkanie z garażem i ogrodem na wyłączność do wynajęcia lub sprzedaży Polecamy do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł41,47 m² 6 390,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy! Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w Żywcu przy ulicy Władysława Reymonta 33.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

395 000 zł57 m² 6 929,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Żywiec - mieszkanie o pow. 57 mkw, położone w bloku na 4 piętrze (ostatnim), na osiedlu Młodych. Skład: duży ładny przedpokój, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, piwnica. Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Katarzyna kortyczko-talik Agent prowadzący   Słoneczna kawalerka 33 m teren zamknięty, blisko zieleni i ścieżek rowerowych Do wynajęcia jasna i funkcjonalna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Żywiec,śląskie

299 000 zł55,81 m² 5 357,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kompleksowo wyremontowane i umeblowane mieszkanie, położone na 3 piętrze w kamienicy przy ulicy ks. Prałata St. Słonki w Żywcu. Mieszkanie jest ciepłe i kompaktowe,.

Szczegóły ogłoszenia

213 000 zł52,69 m² 4 042,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

-Żywiec. Moszczanica. Osiedle Szkolne. Bezczynszowe mieszkanie do generalnego remontu na sprzedaż- oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w zielonej okolicy na kameralnym osiedlu stworzonym.

Szczegóły ogłoszenia

779 240 zł35,42 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Unikalne mieszkanie nad jeziorem żywieckim 30 metrów od wody! wyjątkowa oferta - kameralna inwestycja! Zapraszam do miejsca, gdzie elegancja spotyka się z komfortem, a każdy detal został.

Szczegóły ogłoszenia

779 240 zł35,42 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł56,10 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 56,10 mkw Żywiec-Moszczanica. Do wynajęcia lokal mieszkalny, częściowo umeblowany o powierzchni użytkowej 56,10 mkw, zlokalizowany na osiedlu Szkolnym.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł76,01 m² 6 972,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie 76,01 mkw z ogródkiem-Żywiec ul. Grunwaldzka. Oferta sprzedaży dotyczy lokalu mieszkalnego, znajdującego się na 1 piętrze budynku mieszkalnego o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Żywiec,śląskie

510 000 zł39,48 m² 12 917,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Property & Law ma przyjemność zaprezentować przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone przy ul. Świętokrzyskiej w Żywcu. Lokalizacja Adres przy ul. Świętokrzyskiej zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł110 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Katarzyna kortyczko-talik Agent prowadzący   Niezależna część domu -żywiec/góra burgałowskana sprzedaż niezależna część domu, powierzchnia ok. 110m2, wydzielona działka 360m2. Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł68,50 m² 8 321,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie z piękną antresolą i wysokim sufitem z drewnianymi belkami stropowymi Nieruchomość zlokalizowana jest w Żywcu na osiedlu Pod.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 45 mkw+m. postojowe Żywiec ul. Dworcowa. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45 mkw, w pełni wyposażone, dostępne od zaraz, dodatkowo w cenie najmu.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł230 m² 2 865,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Bez prowizji Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, ale jednocześnie w górach? Do tego pragniesz czegoś unikalnego i przestronnego? Sądzisz, że nie da się tego pogodzić? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Żywiec - sympatyczne mieszkanie o pow. 48 mkw. z ciekawym rozkładem pomieszczeń na pierwszym piętrze w dobrej lokalizacji Osiedla 700-lecia. Skład - przedpokój, kuchnia, łazienka, wc, 3.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł49,50 m² 7 373,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Żywiec Os. 700-lecia 3 pokoje Piętro lV/lV Balkon Piwnica Po remoncie Cena: 365 000 zł Osiedle 700-lecia, zadbane, przytulne, jasne mieszkanie położone na IV piętrze IV piętrowego bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł25 m² 8 760 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Żywiec - do sprzedania mieszkanie do remontu składające się z 1 - pokoju, łazienki, przedpokoiku i kuchni (bez okna) o pow. 25 mkw, położone na 3 piętrze. Okna pcv, czynsz do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

876 260 zł39,83 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Unikalny, nowy apartament nad jeziorem żywieckim 30 metrów od wody! wyjątkowa oferta - kameralna inwestycja! Zapraszam do miejsca, gdzie elegancja spotyka się z komfortem, a każdy detal został.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł125,88 m² 11 916,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

*zdjęcia należą do właściciela oferty na sprzedaż 1 piętro W kamienicy W rynku W żywcu po generalnym remoncie W 2023 roku lokalizacja I otoczenie nieruchomości Przedmiotowy.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł140 m² 4 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1982

Żywiec - sympatyczna kamienica w centrum (3 minuty do rynku) o pow. uzytkowej 140 mkw, położona na działce o pow. 114 mkw. Ostatni remont w 2020 roku. Skład: 5 pokoi (w tym 1.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł41,40 m² 7 705,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie na sprzedaż - 41,40 m | Żywiec, ul. Krasińskiego 17 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,40 m , zlokalizowane w Żywcu przy ul. Krasińskiego 17, usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł46,50 m² 7 505,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Żywiec - os. Pod Grapą Zapraszamy do zakupu przytulnego mieszkania o powierzchni 46,5 m , usytuowanego na 4 piętrze budynku wielorodzinnego, położonego w Żywcu na osiedlu Pod Grapą nr.

Szczegóły ogłoszenia

987 400 zł49,37 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Unikalne, nowe mieszkanie nad jeziorem żywieckim 30 metrów od wody! wyjątkowa oferta - kameralna inwestycja! (tylko 12 apartamentów) Zapraszam do miejsca, gdzie elegancja spotyka się z komfortem,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł66 m² 7 106,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z ogródkiem 100 M , kominkiem W dogodnej lokalizacji | parter Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 66 m (wg księgi wieczystej), położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł90 m² 32,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Żywiec ścisłe centrum Do wynajęcia lokal mieszkalny 90 m2 Parter 3 pokoje 2 balkony Miejsce parkingowe Po remoncie Odstępne 2 900 zł/mc plus media Brak czynszu - budynek prywatny Żywiec centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł130,01 m² 9 230,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

*zdjęcia należą do właściciela oferty na sprzedaż 2 piętro W kamienicy W rynku W żywcu po generalnym remoncie W 2023 roku lokalizacja I otoczenie nieruchomości Przedmiotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komorowskich

Śródmieście,Żywiec

458 000 zł110 m² 4 163,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Żywiec (kupujący nie płaci prowizji) - okazja! Nowa niższa cena! Mieszkanie bezczynszowe położone na 1. piętrze w centrum miasta przy ul. Komorowskich (2 min. pieszo do rynku). Powierzchnia 110.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Młodych

Młodych,Żywiec

335 000 zł48 m² 7 031,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 47,64 m , położone na III piętrze w 4-piętrowym budynku po termomodernizacji, na cenionym Osiedlu Młodych w Żywcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Żywiec

700-lecia,Żywiec

399 000 zł63 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-Żywiec. Osiedle 700-lecia. Duże 2-pokojowe mieszkanie w zielonej okolicy na sprzedaż- z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu do zakupu funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żywiec

Żywiec,śląskie

1 750 zł27 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulny lokal mieszkalny na poddaszu, z osobnym wejściem z klatki schodowej o powierzchni ok. 27-30 m , idealny dla singla lub pary. Lokal jest jasny i ergonomicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Południowa

Śródmieście,Żywiec

645 000 zł61 m² 10 573,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Do sprzedania mieszkanie w Żywcu (dzielnica Śródmieście) o powierzchni 61 m2 oraz duży balkon z loggią (około 16 m2) położone przy ulicy Południowej. Lokalizacja zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żywiec

Śródmieście,Żywiec

3 300 zł90 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Żywiec ścisłe centrum Do wynajęcia lokal mieszkalny 90 m2 Parter 3 pokoje 2 balkony Miejsce parkingowe Po remoncie Odstępne 3 300 zł/mc plus media Żywiec centrum miasta - mieszkanie 3 pokojowe, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żywiec

Młodych,Żywiec

449 000 zł48 m² 9 414,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W naszym biurze nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie 47,69 m - wysoki standard, po generalnym remoncie. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47,69 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Żywiec,śląskie

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Już u nas! nowy, komfortowy 3 - pokojowy apartament premium W pobliżu centrum w kameralnym nowym budynku. W cenie miejsce postojowe na zamkniętym monitorowanym parkingu! Nowe Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Wąska

Zabłocie,Żywiec

239 000 zł37 m² 6 459,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Żywiec, zabłocie, ulica wąska 7 mieszkanie 2 -pokojowe Proponuję mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni 38m2, składające się z kuchni, dwóch pokoi i łazienki. Dodatkowo do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kochanowskiego

Kochanowskiego,Żywiec

429 000 zł67 m² 6 402,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w Best Nest Mamy przyjemność zaprezentować przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 67,01m2 znajdujący się na drugim piętrze dwupiętrowego budynku, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Pułku Strzelców Podhalańskich

700-lecia,Żywiec

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo praktyczne mieszkanie w centrum miasta, 2 pokoje I duża kuchnia z jadalnią oraz balkon.zdjecia są zrobione przez lokatora mieszkającego jeszcze dopóki nie przyjdzie nowy lokator.(do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żywiec

Parkowe,Żywiec

270 000 zł39 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Żywiec, os. Parkowe - bardzo ładne mieszkanie z potencjałem Mieszkanie o powierzchni 39,45 m2 położone na parterze, w niskim 3 piętrowym budynku obok Żywieckiego Parku. Budynek jest.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij