Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Żywiec Osiedle Kochanowskiego

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

5 000 000 zł800 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:298 m²

Kamienica w centrum Żywca, ul. Kościuszki - 800 m , potencjał 11-12 mieszkań/lokale usługowe na parterze Na sprzedaż kamienica położona w ścisłym centrum Żywca, przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko W studio! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Żywiec Mamy przyjemność zaprezentować do wynajmu komfortowe mieszkanie 2-pokojowe, położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

213 000 zł52,69 m² 4 042,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

-Żywiec. Moszczanica. Osiedle Szkolne. Bezczynszowe mieszkanie do generalnego remontu na sprzedaż- oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w zielonej okolicy na kameralnym osiedlu stworzonym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł210 m² 2 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:976 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, dwupiętrowy, z dużym potencjałem aranżacyjnym, położony w Żywcu. Najważniejsze informacje: powierzchnia całkowita: 210 m powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

24,44 zł/m²90 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy do wynajęcia - prestiżowa lokalizacja przy Sądzie Rejonowym w Żywcu. Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 90 m , położony w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł4 801 m² 187,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Daniel wieczorkowski Agent prowadzący   Duża działka budowlana z potencjałem Powiat żywiecki, żywiec -dojazd od ul. Śliwkowej. Położenie nieruchomości 49 40'40" N 19 9'26" E, 389.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł150 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 490 m²

Żywiec Sporysz - dom o pow. 150 mkw, położony na działce o pow. 2490 mkw w zacisznym miejscu wśród zieleni. Dojazd całoroczny drogą gminną utwardzoną. Skład: 5 pokoi, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 801 m² 149,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Żywiec Koleby - bardzo ładna działka budowlana o pow. 1801 mkw, szer. ok. 25 m, położona na uboczu w bezpośrednim sąsiedztwie z przyrodą. Na działce studzienka kanalizacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

29,23 zł/m²130 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Najemca nie płaci prowizji! żywiec - centrum - bezpośrednio przy ruchliwej ulicy - bardzo dobra lokalizacja. Lokal użytkowy o wysokim standardzie wykończenia przeznaczony na cele biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Żywiec

Śródmieście,Żywiec

219 000 zł25 m² 8 760 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Żywiec - do sprzedania mieszkanie do remontu składające się z 1 - pokoju, łazienki, przedpokoiku i kuchni (bez okna) o pow. 25 mkw, położone na 3 piętrze. Okna pcv, czynsz do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kochanowskiego

Kochanowskiego,Żywiec

429 000 zł67 m² 6 402,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w Best Nest Mamy przyjemność zaprezentować przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 67,01m2 znajdujący się na drugim piętrze dwupiętrowego budynku, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Kochanowskiego,Żywiec

135 000 zł35 m² 3 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie po remoncie nowe okna pc na podłodze panele,kuchnia kafelki,łazienka kabina sufit podwieszany cała w kafelkach -suszarnia na tym samym piętrze ,piwnica, ogród działkowy na nim altana

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij