Apartament, ul. Beskidzka

Beskidzka, Żywiec, śląskie

  • 3 200 zł
  • 95 m²
  • 33,68 zł/m²

Zdjęcie

Kamil Sowa

Skontaktuj się

Apartament, ul. Beskidzka

Beskidzka, Żywiec, śląskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

3 200 zł

95 m²

33,68 zł/m²

Apartament, ul. Beskidzka

Zaktualizowane: 15 maja 2026

3 200 zł 95 m² 33,68 zł/m²

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
-

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 200 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 95 m², 3 pokoje; stan: dobry
  • Budynek: apartamentowiec
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: Biuro Nieruchomości Sowa, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: KLS-MW-16172-1

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na wynajem komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 95 m², położone na parterze budynku w malowniczej miejscowości Ostre gmina Lipowa przy ul. Beskidzkiej , w bezpośrednim sąsiedztwie Doliny Zimnik. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, kontakt z naturą oraz wygodę codziennego użytkowania. (...)

Agent

Kamil Sowa

537 700...

537 700 201

33 815 04 88

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Kamil Sowa

537 700...

537 700 201

33 815 04 88

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości