Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Żywiec - Sprzedaż i wynajem

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Zabłocie,Żywiec

135 000 zł35 m² 3 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie O powierzchni 35 M2 na drugim piętrze po generalnym remoncie .WYMIENIONA INSTALACJA ELEKTRYCZNA I WODNA NOWE OKNA, NA PODŁOGACH PANELE I PŁYTKI. Łazienka wykafelkowana oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, 700-lecia

700-lecia,Żywiec

200 000 zł63 m² 3 174,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie na oś.700 lecia m4 w żywcu posiada 3 pokoje,kuchnie,łazienka i wc osobny, ładny widok z okien na góry, plus suszarnia i ogródek nie jest dodatkiem nie jest.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij