Serce 0 Ulubione

Mieszkania Żywiec Sporysz

4 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Katarzyna kortyczko-talik Agent prowadzący   Słoneczna kawalerka 33 m teren zamknięty, blisko zieleni i ścieżek rowerowych Do wynajęcia jasna i funkcjonalna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47,50 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Żywiec - wyjątkowe mieszkanie z garażem i ogrodem na wyłączność do wynajęcia lub sprzedaży Polecamy do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł66 m² 7 106,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z ogródkiem 100 M , kominkiem W dogodnej lokalizacji | parter Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 66 m (wg księgi wieczystej), położone.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żywiec

Sporysz,Żywiec

249 000 zł41 m² 6 004,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

-Żywiec. Osiedle Reymonta. Parterowe mieszkanie z własnym ogródkiem.- Na sprzedaż mieszkanie parterowe o powierzchni 41,47 m2, składające się z hollu, łazienki,pokoju i kuchni ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stawy

Sporysz,Żywiec

450 000 zł34 m² 13 235,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Luksusowy Apartament na Osiedlu Wierzbowym w Żywcu! Może stać się Twoim wymarzonym miejscem do życia lub inwestycją przynoszącą dochód! Oferujemy na sprzedaż unikalny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Żywiec

Sporysz,Żywiec

2 000 zł54 m² 37,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie na wynajem na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu Wierzbowym w Żywcu! Mieszkanie o powierzchni ok. 54 m 2 zlokalizowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Sporysz

Sporysz,Żywiec

330 000 zł95 m² 3 473,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Klimatyczne dwupoziomowe mieszkanie z kominkiem i własnym ogródkiem - Żywiec Dobra cena Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m 2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Sporysz

Sporysz,Żywiec

300 000 zł96 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Klimatyczne mieszkanie dwupoziomowe z kominkiem i własnym ogródkiem - Żywiec Dobra cena Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96 m 2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne