Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy Żywiec – Oferty sprzedaży i najmu domów na Śląsku

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Żywiec

Moszczanica,Żywiec

619 000 zł80 m² 7 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Klimatyczny dom z bala | 67,58 m | działka 1200 m | spokojna okolica Na sprzedaż wyjątkowy dom z bala o powierzchni ok. 67,58 m , położony na pięknie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Armii Krajowej

Żywiec,śląskie

425 000 zł150 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:589 m²

Na sprzedaż dom w Żywcu - świetna lokalizacja, duże możliwości! Oferujemy na sprzedaż dom położony w znakomitej lokalizacji przy ul. Armii Krajowej w Żywcu. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Żywiec,śląskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Twój własny dom w górach - bez budowy i stresu Masz dość miasta, hałasu i betonu? Wyobraź sobie: kawa rano na tarasie, cisza, góry i spokój. Bez kredytu na 30 lat. Bez budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sporyska

Sporysz,Żywiec

399 777 zł160 m² 2 498,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:517 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, wolnostojący, położony w miejscowości Żywiec o powierzchni użytkowej wynoszącej 160 m2 (wraz z podpiwniczeniem), usytuowany na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Żywiec,śląskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Twój własny dom w górach - bez budowy i stresu Ile to realnie kosztuje i czy da się to zrobić na Twojej działce? Większość realizacji zamyka się w 350-450 tys. zł całościowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Żywiec

650 000 zł280 m² 2 321,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:583 m²

Kamienica w centrum Żywca, blisko Rynku, z działką 583 m2. Proszę dzwonić, smsy mogą nie dochodzić. Na sprzedaż Kamienica z 1997 roku, w ścisłym centrum Żywca, idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Żywiec

Moszczanica,Żywiec

249 000 zł50 m² 4 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:255 m²

- żywiec.Królowej Jadwigi. Klimatyczny domek drewniany typu brda nad Jeziorem żywieckim na sprzedaż.- Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość zlokalizowaną nad samym brzegiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Armii Krajowej

Żywiec,śląskie

430 000 zł150 m² 2 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:589 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Armii Krajowej

Żywiec,śląskie

430 000 zł150 m² 2 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:589 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dzidka

Sporysz,Żywiec

690 000 zł247 m² 2 793,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:735 m²

Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej ok. 164 m , położony w spokojnej dzielnicy Żywca, zaledwie kilka minut od centrum. Budynek powstał w latach 70.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żywiec

Żywiec,śląskie

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:910 m²

Dom z ogromnym potencjałem inwestycyjnym | Wisła | Widok na góry | Blisko Hotelu Gołębiewski Cena: 399 000 zł Na sprzedaż nieruchomość z wyjątkowym potencjałem, położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żywiec

Żywiec,śląskie

599 000 zł85 m² 7 047,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Inwestycja z 20% zwrotem / Dom do zamieszkania Na sprzedaż oferuję atrakcyjną nieruchomość położoną w malowniczej i spokojnej części Suchej Beskidzkiej przy ul. 29 Stycznia. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Żywiec

1 380 000 zł200 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:617 m²

Dom na sprzedaż - Żywiec, ul. Sienkiewicza, blisko centrum idealny dom pod pokoje pracownicze! bądź pod wynajem! duży potencjał! Cena: 1 380 000 zł Powierzchnia domu: ok. 200 m Działka: 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Żywiec

Góra Burgałowska,Żywiec

579 000 zł300 m² 1 930 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:743 m²

Żywiec Góra Burgałowska - dom o pow. całk. 300 m, położony na działce o pow. 743 mkw. Skład: 7 pokoi, kuchnia, 3 łazienki, garaż. Budynek cały podpiwniczony - 5 pomieszczeń. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Śródmieście,Żywiec

535 000 zł250 m² 2 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:475 m²

(wyłączność) Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 195 m , położony w Żywcu, na działce o powierzchni 475 m . Budynek wzniesiony około 1980 roku, z solidną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żywiec

Żywiec,śląskie

659 000 zł85 m² 7 752,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom w Beskidach z sauną i balią, 85 m gotowy do zamieszkania lub do wynajmu, sucha Beskidzka ul. 29 Stycznia. Cena w przypadku płatności gotówką 659 000 zł, a przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żywiec

Żywiec,śląskie

659 000 zł85 m² 7 752,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Armii Krajowej

Żywiec,śląskie

660 000 zł150 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:589 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żywiec

Żywiec,śląskie

739 000 zł90 m² 8 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom w Beskidach z sauną i balią, 90 m gotowy do zamieszkania lub do wynajmu, sucha Beskidzka ul. 29 Stycznia. Szukasz domu w górach dla siebie lub pewnej inwestycji pod wynajem?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jadwigi

Żywiec,śląskie

1 990 000 zł96 m² 20 688,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:430 m²

Wyjątkowy dom nad Jeziorem Żywieckim z ogrodem i bezpośrednim dostępem do ścieżki rowerowej Marzysz o porannym śniadaniu z widokiem na jezioro, spacerach o zachodzie słońca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żywiec

Moszczanica,Żywiec

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze Wyjątkowy dom w cichej i ustronnej części Żywca z pięknym z widokiem na panoramę Beskidu Śląskiego. Dom o powierzchni ok. 120m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jadwigi

Żywiec,śląskie

1 990 000 zł96 m² 20 729,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:421 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Idealny domek nad Jeziorem Żywieckim Twoje miejsce na ziemi Marzysz o porannym śniadaniu na tarasie z widokiem na jezioro, spacerach o zachodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żywiec

Żywiec,śląskie

690 000 zł203 m² 3 399,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:617 m²

Na sprzedaż Nieruchomość w Żywcu o powierzchni 200 mkw. Mam do zaoferowania Nieruchomość na sprzedaż w centrum Żywca. Oferta jest kierowana zarówno dla firm lub inwestorów, ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żywiec

Śródmieście,Żywiec

2 099 000 zł360 m² 5 830,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa kamienica po generalnym remoncie - gotowiec inwestycyjny oferta dostępna tylko W naszym biurze - Z radością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości - stylowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żywiec

Żywiec,śląskie

649 000 zł83 m² 7 819,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, nowoczesny dom o powierzchni 83 m , położony na kameralnym osiedlu Leśna w Żywcu. Inwestycja zlokalizowana w cichej, zielonej okolicy z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Żywiec

825 000 zł271 m² 3 044,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Dom mieszkalny z częścią usługową i garażem zlokalizowany w Żywcu. Cicha uliczka i kameralna zabudowa, zapewniająca komfort mieszkańcom, a jednocześnie usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żywiec

Śródmieście,Żywiec

880 000 zł237 m² 3 713,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 095 m²

Dom z widokiem na Baranią Górę położony na stoku z piękną panoramą Beskidu Żywieckiego i Śląskiego. W sercu malowniczej miejscowości Szare, w odległości 2,5 km od rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Witosa

Śródmieście,Żywiec

760 000 zł345 m² 2 205 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:345 m²

Prezentujemy do sprzedaży dom jednorodzinny w centrum Żywca przy ul. W. Witosa znajdujący się w ciągu kamienic. Nieruchomość położona jest na działce 345mkw., powierzchnia użytkowa to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żywiec,śląskie

2 550 000 zł320 m² 7 968,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:587 m²

Szukasz komfortowego i wygodnego domu dla swojej rodziny? A może chcesz mieszkać w miejscu, gdzie wszytko masz pod ręką , jednocześnie w zacisznym i przyjemnym otoczeniu ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wesoła

Żywiec,śląskie

599 000 zł198 m² 3 025,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom z potencjałem na dużej działce 148 m , 12 arów, przestronny garaż 50m z kanałem Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 148 m , położony na dużej, 12-arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Śródmieście,Żywiec

825 000 zł271 m² 3 044,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Żywiec,śląskie

779 000 zł97 m² 8 034,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Koniecznie obejrzyj wirtualny spacer po tym budynku. Na sprzedaż 6 budynków parterowych w miejscowości Radziechowy-Wieprz. 3 km do zjazdu na S1 w kierunku na Bielsko. Budynki na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Żywiec

Moszczanica,Żywiec

349 000 zł120 m² 2 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta dostępna jest wyłącznie W naszym biurze, nieruchomość o niebywałym potencjale. Lokalizacja nieruchomości gwarantuje ciszę i spokój, a jednocześnie stanowi miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Żywiec

Żywiec,śląskie

850 000 zł148 m² 5 743,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Do sprzedania Piękny dom o powierzchni 130 metrów kwadratowych rok budowy 2005 położony na dużej przestronnej i ładnie zagospodarowanej działce powierzchni 1850 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Żywiec

899 000 zł271 m² 3 317,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jasna

Żywiec,śląskie

856 000 zł201 m² 4 258,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:383 m²

Na sprzedaż nowy i solidnie wykonany dom w Żywcu przy ul. Jasnej. Dom jest w zabudowie bliźniaczej. Otoczenie domu jest bardzo ciche a jednocześnie bliskie centrum Żywca |(blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Dworcowa

Zabłocie,Żywiec

765 000 zł534 m² 1 432,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

- kamienica z 1900 roku do kapitalnego remontu, - położona przy ul. Browarnej/dworcowej - całkowita powierzchnia 534 m2 w tym: 369 m2 powierzchnia użytkowa, 56 m2 klatka schodowa 109 m2 piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żywiec

Żywiec,śląskie

700 000 zł596 m² 1 174,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż budynek jednorodzinny w części podpiwniczony o powierzchni użytkowej 448,27 m 2 w stanie surowym. Dopuszcza się prowadzenie pensjonatu i miejsc noclegowych! Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Śródmieście,Żywiec

950 000 zł271 m² 3 505,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stefana Batorego

Żywiec,śląskie

600 000 zł150 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

O k A Z J A Kamienica w centrum Żywca o szerokich możliwościach wykorzystania - obok Starostwa Powiatowego (geodezja i komunikacja) Nieruchomość może być jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nad Stawem

Kocurów-Koleby,Żywiec

268 000 zł60 m² 4 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

- żywiec - przytulny domek w Żywcu w widokowym miejscu w cenie mieszkania - Chcesz mieszkać w mieście i jednocześnie w spokoju cieszyć się pięknymi widokami na całe.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij