Dom, ul. Kamienna

Kamienna, Żywiec, śląskie

  • 590 000 zł
  • 103 m²
  • 5 728,16 zł/m²

Zdjęcie

Monika Połatyńsk...

Skontaktuj się

Dom, ul. Kamienna

Kamienna, Żywiec, śląskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

590 000 zł

103 m²

5 728,16 zł/m²

Dom, ul. Kamienna

Zaktualizowane: 16 maja 2026

590 000 zł 103 m² 5 728,16 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
589 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2003

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

589 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2003

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 590 000 zł (5 728,16 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 103 m², 4 pokoje
  • Budynek: rok budowy: 2003
  • Działka: 589 m²
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 16.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-4015/3123/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

AGNIESZKA IMIELSKA
Agent prowadzący
 
Ważna informacja :
- Jest możliwość zakupu domu za mieszkanie z ewentualną dopłatą w odległości mniej więcej 20 km od Bielska-Białej. (...)

Agent

Monika Połatyńska

694 486...

694 486 486

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Monika Połatyńska

694 486...

694 486 486

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: